4e klasse 3

Datum Thuis Uit Uitslag
27-11-2022 Beuningse Boys VR2 (zon) ST: AWC/Niftrik VR1 (zon) 4 - 0
27-11-2022 Brakkenstein VR2 (zon) Orion VR2 (zon) 3 - 2
27-11-2022 Groesbeekse Boys VR1 (zon) Orion VR3 (zon) 0 - 7
27-11-2022 Quick 1888 VR2 (zon) Brakkenstein VR1 (zon) 0 - 6
27-11-2022 NSVV FC Kunde VR3 (zon) DIO '30 VR1 (zon) 2 - 0
20-11-2022 ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR1 (zon) Groesbeekse Boys VR1 (zon) 4 - 0
20-11-2022 Orion VR3 (zon) Leones VR1 (zon) 6 - 4
13-11-2022 Brakkenstein VR1 (zon) DIO '30 VR1 (zon) 1 - 4
13-11-2022 Beuningse Boys VR2 (zon) Orion VR3 (zon) 4 - 2
13-11-2022 Trekvogels VR4 (zon) Orion VR2 (zon) 1 - 2
13-11-2022 Groesbeekse Boys VR1 (zon) Brakkenstein VR2 (zon) 0 - 5
13-11-2022 Leones VR1 (zon) ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR1 (zon) 3 - 2
13-11-2022 Quick 1888 VR2 (zon) ST: AWC/Niftrik VR1 (zon) 1 - 3
06-11-2022 Brakkenstein VR2 (zon) Leones VR1 (zon) 4 - 3
06-11-2022 ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR1 (zon) Beuningse Boys VR2 (zon) 1 - 1
06-11-2022 Orion VR2 (zon) DIO '30 VR1 (zon) 2 - 0
06-11-2022 Orion VR3 (zon) NSVV FC Kunde VR3 (zon) 3 - 0
06-11-2022 ST: AWC/Niftrik VR1 (zon) Brakkenstein VR1 (zon) 0 - 1
30-10-2022 Beuningse Boys VR2 (zon) Brakkenstein VR2 (zon) 2 - 1
30-10-2022 DIO '30 VR1 (zon) ST: AWC/Niftrik VR1 (zon) 4 - 0
30-10-2022 Groesbeekse Boys VR1 (zon) Orion VR2 (zon) 2 - 2
30-10-2022 Leones VR1 (zon) Trekvogels VR4 (zon) 0 - 1
30-10-2022 Quick 1888 VR2 (zon) Orion VR3 (zon) 0 - 17
30-10-2022 NSVV FC Kunde VR3 (zon) ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR1 (zon) 2 - 2
16-10-2022 Trekvogels VR4 (zon) Beuningse Boys VR2 (zon) 2 - 5
16-10-2022 Groesbeekse Boys VR1 (zon) Leones VR1 (zon) 0 - 4
16-10-2022 ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR1 (zon) Quick 1888 VR2 (zon) 9 - 0
16-10-2022 Orion VR2 (zon) ST: AWC/Niftrik VR1 (zon) 7 - 0
16-10-2022 Brakkenstein VR2 (zon) NSVV FC Kunde VR3 (zon) 1 - 2
16-10-2022 Orion VR3 (zon) Brakkenstein VR1 (zon) 8 - 1
09-10-2022 Brakkenstein VR1 (zon) ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR1 (zon) 2 - 4
09-10-2022 Beuningse Boys VR2 (zon) Groesbeekse Boys VR1 (zon) 2 - 2
09-10-2022 NSVV FC Kunde VR3 (zon) Trekvogels VR4 (zon) 1 - 4
09-10-2022 DIO '30 VR1 (zon) Orion VR3 (zon) 0 - 3
09-10-2022 Leones VR1 (zon) Orion VR2 (zon) 1 - 1
09-10-2022 Quick 1888 VR2 (zon) Brakkenstein VR2 (zon) 0 - 10
05-10-2022 ST: AWC/Niftrik VR1 (zon) ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR1 (zon) 0 - 5
02-10-2022 Brakkenstein VR2 (zon) Brakkenstein VR1 (zon) 3 - 2
02-10-2022 Trekvogels VR4 (zon) Quick 1888 VR2 (zon) 10 - 0
02-10-2022 Orion VR3 (zon) ST: AWC/Niftrik VR1 (zon) 5 - 0
02-10-2022 Groesbeekse Boys VR1 (zon) NSVV FC Kunde VR3 (zon) 0 - 5
02-10-2022 ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR1 (zon) DIO '30 VR1 (zon) 3 - 1
25-09-2022 Brakkenstein VR1 (zon) Trekvogels VR4 (zon) 0 - 4
25-09-2022 Beuningse Boys VR2 (zon) Orion VR2 (zon) 6 - 2
25-09-2022 NSVV FC Kunde VR3 (zon) Leones VR1 (zon) 0 - 1
25-09-2022 DIO '30 VR1 (zon) Brakkenstein VR2 (zon) 4 - 1
25-09-2022 Quick 1888 VR2 (zon) Groesbeekse Boys VR1 (zon) 2 - 10
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!