Team-informatie

FC Kunde Heren 2


 

Trainers Trainingstijden Volgende wedstrijd
Gert Visscher Woensdag: 21.00 - 22.30
(Veld 1A)
NSVV FC Kunde 2
Lennart van 't Kruis

Vrijdag: 18.30 - 20.00
(Veld 1A)

 
     
Selectie 2019-2020 Wedstrijdselectie Verzamelltijd
Keepers    
Lennart van 't Kruis    
Verdedigers    
Stijn Altena    
Johan Bonekamp    
Perry Ceelen    
Micha Meinders    
Marijn Sprukkelhorst    
Ot Verwijs    
Middenvelders  
Tieu van Gulick    
Ties Janssen    
Jouke Kamerman    
Mark Kat    
Richard Mooren    
Mark Ogink    
Joep Swinkels    
Aanvallers    
Tijs Matser    
Mendel Noothout    
Bram Verhoeven    
Björn Wolbert    
Tijs Matser    
Geblesseerden    
Sander Mueres    


En elke week de wedstrijdverslagen lezen? Klik dan hier!

Topscorerscompetitie  
Bjorn 5
Mendel 4
Tijs 4
Richard 3
Micha 1
Bram 1
Stijn 1
Daniël 1
Jaap 1
Bryan 1
Jimmy 1
   
   
2018-2019  
Bjorn 12
Mendel 10
Richard 7
Sebastiaan 7
Micha 7
Bram 7
Tieu 5
Mark O. 5
Sander 3
Daniël 2
Mark K. 2
Wout 2
Johan 1
Jur 1
Jouke 1
Stijn 1
Tijs 1
Perry 1
Ties 1



Wedstrijd Datum Uitslagen Doelpuntenmakers
2019-2020      
AWC 4 (uit) 22-9 0-2 Tijs 2x
Trekvogels 3 (thuis) 29-9 1-2 Micha
Beuningse Boys 3 (uit) 6-10 3-2 Bjorn, Mendel
NEC 2 (thuis) 13-10 4-2 Bjorn 2x, Bram, Tijs
Jonge Kracht 2 (thuis) 27-10 1-0 Bjorn
Orion 5 (thuis) 3-11 3-1 Bjorn, Stijn, Mendel
Brakkenstein 3 (uit) 10-11 1-1 Daniël
BVC '12 2 (uit) 17-11 2-3 Richard, Bryan, Mendel
SCE 2 (thuis) 24-11 1-1 Richard
Juliana '31 2 (uit) 1-12 0-3 Richard, Jaap, Mendel
vv Ewijk 2 (thuis) 8-12 2-1 Jimmy, Tijs
       
       
       
2018-2019      
Juliana '31 2 (uit) 23-9 5-3 Bjorn, Mendel, Jouke
Groesbeekse Boys 3 (thuis) 30-9 3-1 Richard 2x, Bram
Trekvogels 4 (uit) 7-10 1-2 Mark O., Micha
Brakkenstein 4 (uit) 28-10 2-2 Tieu, Richard
Orion 6 (thuis) 4-11 4-0 Stijn, Mark O., Bjorn, Tijs
Blauw Wit 2 (thuis) 11-11 1-3 Mark K.
Germania 2 (uit) 18-11 1-10 Sander 3x, Mendel 2x, Richard, Perry, Mark K., Ties, EG
Kolping Dynamo 2 (thuis) 3-2 2-1 Micha, Wout
AWC 5 (uit) 2-12 1-4 Bjorn 3x, Bram
Arnhemia 2 (thuis) 9-12 3-0 Richard 2x, Micha
Juliana '31 2 (thuis) 10-2 1-4 Bjorn
Groesbeekse Boys 3 (uit) 17-2 1-2 Bjorn, Sebastiaan
Blauw Wit 2 (uit) 10-3 0-4 Tieu, Mendel 2x, Wout
Germania 2 (thuis) 17-3 11-0 Micha, Sebas 3x, Bram, Tieu, Mendel 2x, Jur, Daniël 2x
Kolping Dynamo 2 (uit) 24-3 2-2 Mendel, Micha
AWC 5 (thuis) 7-4 12-1 Mark O., Bjorn 4x, Micha, Sebastiaan 3x, Mendel 2x, Tieu
Arnhemia 2 (uit) 28-4 1-4 Bram 3x, Mark O.
Brakkenstein 4 (thuis) 22-4 2-0 Richard, Tieu
Orion 6 (uit) 12-5 0-2 Johan, Micha
Trekvogels (thuis) 19-5 3-2 Bjorn, Mark O., Bram



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!